Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Annopol-II tura wyborów

Utworzony przez Gość, 24 listopada 2010 r. o 19:22
Nie wiem czym tu zachwycać się, zapewne fani burmistrza, którzy tak się tu udzielają, to po prostu "urzędnicy", którzy nie mają co robić w godzinach pracy... Jak nie siedzą na forum, to na naszej klasie lub spacerują co czwartek po targu... żenada. W samym Annopolu jak nic się nie działo, tak się nie dzieje dalej... Szczególnych zasług pan burmistrz nie ma, niczego nadzwyczajnego tutaj nie uczynił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Pan Burmistrz jest tak nardzo przeczulony na swoim punkcie i bedzie sie bał założenia forum, to myślę iż będzie można założyć forum niezależne bądż też stronę internetową na której bedzie można komentować bieżące sprawy Gminy. Sądząc po liczbie wpisów oraz rozmowach z zainteresowanymi ludźmi, będzie to w niedługim czasie realne. Bardzo preznie działa takie forum w Kraśniku - LKR, można tu komentować biężącą sytuację w mieście ( forum było min. tubą opozycji Burmistrza) są też fajne działy tematyczne. Myślę że na nieco mniejszą skalę, ale możemy coś takiego stworzyć i u nas, jeśli oczywiście Burmistrz nie przejmie pałeczki i sam nie zdecyduje się na stworzenie forum na stronach miasta ( ale bez cenzury!!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Nie wiem czym tu zachwycać się, zapewne fani burmistrza, którzy tak się tu udzielają, to po prostu "urzędnicy", którzy nie mają co robić w godzinach pracy... Jak nie siedzą na forum, to na naszej klasie lub spacerują co czwartek po targu... żenada. W samym Annopolu jak nic się nie działo, tak się nie dzieje dalej... Szczególnych zasług pan burmistrz nie ma, niczego nadzwyczajnego tutaj nie uczynił...
jak to nic nie uczynił??: 1)Remont WAŁÓW 2)Zrobienie chodników do Wisły 3)Remont przystanku autobusowego 4)Założenie monitoringu na rynku 5)Oświetlenie rynku 6)Remont dróg gminnych 7)Budowa przedszkola 8)o brukowanie Borowa 9)Oświetlenie dróg gminnych 10)Remont szkoły w KOSINIE 11)danie pracy mojej córce Za "RUDEGO" nic sie nie działo!!! Lewiński jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mianownik napisał:
jak to nic nie uczynił??: 1)Remont WAŁÓW 2)Zrobienie chodników do Wisły 3)Remont przystanku autobusowego 4)Założenie monitoringu na rynku 5)Oświetlenie rynku 6)Remont dróg gminnych 7)Budowa przedszkola 8)o brukowanie Borowa 9)Oświetlenie dróg gminnych 10)Remont szkoły w KOSINIE 11)danie pracy mojej córce Za "RUDEGO" nic sie nie działo!!! Lewiński jest OK.
Rzeczywiście jak na 4 lata to SPORO heh o ile dobrze sobie przypominam to chodniki do Wisły zostały zrobione kilka lat temu, teraz zostały zdemontowane, nie wiem w jakim celu, ale chyba po to, by stwarzać iluzję, że jednak coś się dzieje co do przystanku to tak, Annopol teraz ma dworzec z prawdziwego zdarzenia, na miarę Warszawy co do wału hmmm... coś słabo go remontowali, skoro w Świeciechowie i na Kopcu przerwało go. Burmistrz zmienił nazwisko na Lewiński? dobrze wiedzieć haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w planach obecnego BURMISTRZA jest budowa wielkiej przetwórni wraz z chłodnia owoców i warzyw na terenie bakutilu. Ma również w 2012 być rozpoczęta obwodnica Annopola, to wszystko zasługa Pana Burmistrza i jego sztabu wykwalifikowanych pracowników!! Czy wcześniejszy BURMISTRZ pan Skórski dokonał jakieś zmiany, modernizacje??Już nie wspomnę o jeszcze wcześniejszym Sendrowiczu.Więc o co WAM chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pkt.7-budowa przedszkola:to żałosne że budowa tak dużego obiektu odbywa się tylko za finanse własne naszej gminy,a gdzie fundusze unijne na ten cel?Oto przykład niewykorzystania ich przez rządzących! pkt.8-obrukowanie Borowa(dziwna nazwa):najpierw na te oto "obrukowanie" wyciągnięto z wiejskich pieniędzy borowiaków ponad 30 tys.zł,które mieli po sprzedaniu wiejskiego pola.Czy w inne wsie też płacą z własnych pieniędzy za chodnik? pkt.11-danie pracy mojej córce:i ten punkt wyjaśnia zachwyty nad p.burmistrzem......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEL-ROR napisał:
w planach obecnego BURMISTRZA jest budowa wielkiej przetwórni wraz z chłodnia owoców i warzyw na terenie bakutilu. Ma również w 2012 być rozpoczęta obwodnica Annopola, to wszystko zasługa Pana Burmistrza i jego sztabu wykwalifikowanych pracowników!! Czy wcześniejszy BURMISTRZ pan Skórski dokonał jakieś zmiany, modernizacje??Już nie wspomnę o jeszcze wcześniejszym Sendrowiczu.Więc o co WAM chodzi??
Mam wrazenie że nie wiecie o czym piszecie, przetwórnię owoców budować maja Ukraińcy, Gmina tylko sprzedała im grunty, obwodnica to nie zdanie Gminy i nie bedzie jej napewno do 2020r( zresztą w tym kształcie nie będzie jej napewno bo wykreślono ją z planow zagospodarowania przestrzennego, mówi się o expresówce ale to melodia przyszłości).,remonty wałów to również nie zadanie Gminy i gmina ich nie wykonywała, tak jak nie wykonywała remontu chodnikow do Wisły czy drogi krajowej bo to jest gestia GDDKIA. Nie są to żadne zasługi Burmistrza. A co nam zostaje to modernizacja rynku ze środków które należą się każdej Gminie obligatoryjnie, dokończenie budowy wodociągu do Jakubowic i Kopca. Reszta jest praktycznie na kredyt, nie pozyskano środków na budowę budynku wielofunkcyjnego, dróg tzw. schetynówek, stadionu. Nie ma naprawdę nic szczególnego...... Wiele robót które wykonywał kto inny, nałożyło się w roku wyborczym i ludzie przypisywali to Burmistrzowi............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powyższe posty tłumaczą niechęć do obecnego burmistrza,dodać można jeszcze wiele spraw które są nie tak dla mnie wywóz śmieci przez firmę Remondis na składowisko w Annopolu,dlaczego nie mamy gminnego transportu, w ten sposób nie obca firma zarabiałaby na nas, w końcu tony śmieci i tak nas zalewają!!! Wielki plus dla Liwińskiego -skończyły się rządy Samoobrony i wszystko co się z tym wiązało,a gdyby wygrał Skórski byłoby lepiej? Myślę że nie. Teraz jest normalność ,nie traktuje się ludzi jak marionetki przez jakieś " widzi mi się" Pomyślcie nad tym zanim zaczniecie wytykać same niedociągnięcia,a pozostali kandydaci jak widać nie mieli szans ,aby zostać włodarzem naszej gminy.Dlatego zawsze łatwiej atakować jeśli się za nic nie odpowiada i wyobrażać sobie ja to bym dopiero zarządzał ale za co i z kim? trudna jest posada burmistrza bo i tak zawsze co źle to na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
pkt.7-budowa przedszkola:to żałosne że budowa tak dużego obiektu odbywa się tylko za finanse własne naszej gminy,a gdzie fundusze unijne na ten cel?Oto przykład niewykorzystania ich przez rządzących! pkt.8-obrukowanie Borowa(dziwna nazwa):najpierw na te oto "obrukowanie" wyciągnięto z wiejskich pieniędzy borowiaków ponad 30 tys.zł,które mieli po sprzedaniu wiejskiego pola.Czy w inne wsie też płacą z własnych pieniędzy za chodnik? pkt.11-danie pracy mojej córce:i ten punkt wyjaśnia zachwyty nad p.burmistrzem......
Co znaczy żałosne to lepiej nic nie budować? Programy unijne nie tak łatwo pozyskać,a ty Zuza jeśli masz takie możliwości zaproponuj swą pomoc może wniosek przejdzie,masz widzę dużą wiedzę na ten temat czyli blisko jesteś gminy może jakaś niezadowolona sfrustowana urzędniczka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Co znaczy żałosne to lepiej nic nie budować? Programy unijne nie tak łatwo pozyskać,a ty Zuza jeśli masz takie możliwości zaproponuj swą pomoc może wniosek przejdzie,masz widzę dużą wiedzę na ten temat czyli blisko jesteś gminy może jakaś niezadowolona sfrustowana urzędniczka?
Programów unijnych nie tak łatwo pozyskać? Jakoś inne gminy dobrze sobie z tym radzą, a przecież w urzędzie jest tylu "wykwalifikowanych" pracowników... doprawdy nikt nie ma pomysłu jak to zrobić? to niedobrze. Ale najważniejsze, by panu burmistrzowi nie zabrakło pieniędzy Kliknij TUTAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile zarabia zastępca BURMISTRZA pan.Wiśniewski??Gdzie to można sprawdzić??może jakiś link??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieć Burmistrza napisał:
a ile zarabia zastępca BURMISTRZA pan.Wiśniewski??Gdzie to można sprawdzić??może jakiś link??
z oświadczenia majątkowego wynika iż w 2009r. uzyskał dochod z tytułu zatrudnienia w wysokości 95 402,68 zł http://www.bip.lublin.pl/annopol/upload/pliki/wisniewski.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jaaaaaa! to się im powodzi, nie ma co 0_o nie to co tutaj, człowiek musi wyżyć za najniższą krajową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to za nic nie robienia tyle płacą??a FUCHY na boku z panem od CHODNIKÓW i kostek to drugie tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBRALIŚMY - to ujta ujta pocałójta w D....e wójta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edzia napisał:
to za nic nie robienia tyle płacą??a FUCHY na boku z panem od CHODNIKÓW i kostek to drugie tyle...
A ZA CO BY RAZEM JEŻDZILI NA WCZASY CAŁYMI RODZINAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Co znaczy żałosne to lepiej nic nie budować? Programy unijne nie tak łatwo pozyskać,a ty Zuza jeśli masz takie możliwości zaproponuj swą pomoc może wniosek przejdzie,masz widzę dużą wiedzę na ten temat czyli blisko jesteś gminy może jakaś niezadowolona sfrustowana urzędniczka?
Żałosne nie to,że budują tylko to,że wyłącznie za nasze pieniądze!I nie,nie jestem pracownikiem gminy ani sfustrowaną urzędniczką.Jestem zwykłą mieszkanką gminy,a fakty o których mówię są ogólnodostępne,trzeba tylko spojrzeć dalej niż własny nos!I poprę wypowiedź gościa,że inne gminy radzą sobie z pozyskiwaniem funduszy unijnych i nie potrzebują w tej sprawie pomocy zwykłej mieszkanki.Może p.burmistrz powinien zmienić doradców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby prowadzić prywatną firmę lub GMINĘ trzeba mieć JAJA, inaczej by było jakby na swoim pracowali wtedy dotacje z UE by się znalazły.Rządzić zadłużając GMINĘ to każdy umie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich tak dla porownanie prosze zobaczcie jak wyglada inna gmina co tam sie robi jakie inwestycje wklejam dwa linki http://www.radomysl.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=1&menu=2&strona=1 http://www.annopol.eurzad.eu/ mysle ze wszystkie kometarze sa zbedne bo przy sąsiadach wygladamy bardzo blado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynagrodzenie powinno być adekwatne do efektów pracy (budżetu GMINY)!!8600 zł to jest bardzo dużo jak na taką małą GMINE!To prezydent miasta KIELCE czy LUBLINA zarabia ok 12 tys złotych a miasto liczy z 500 tysięcy mieszkańców. Jestem za wprowadzeniem pensji podstawowej + premia ewentualnie zmniejszyć pensję o połowę,tym bardziej że się słyszy że GMINA ANNOPOL jest biedą GMINĄ i nie ma na nic pieniędzy!!Kto jest za??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...